Volné pracovní místo  Technik Testovacích Systémů (M/Ž) - 13.mzda, pružná pracovní doba!!

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Jsme moderní, neustále se rozvíjející společnost a hledáme nové talenty i odborníky, kteří budou součástí příjemného pracovního prostředí. Nabízíme vám možnost profesního růstu a odpovídající platové ohodnocení.

Nabízíme:

  • 13.plat
  • Pružnou pracovní dobu
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Pracovní vybavení (mobil, notebook)
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Finanční bonusy / prémie
  • Dovolená navíc

Náplň práce:

  • Analýzy různorodých, komplexních, elektronických testovacích systémů včetně jejich oprav
  • Zodpovědnost za modifikace a ladění LabVIEW testovacích programů
  • Výstavba a zprovoznění testovacích systémů elektronických dílů

Požadujeme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání v elektrotechnice
  • Zkušenosti z daného elektrotechnického odvětví
  • Znalost programování LabVIEW (nebo jiných programovacích jazyků)
  • Znalost Anglického jazyka na úrovni psané a mluvené formy komunikace